Розпочати чат з оператором UnexBank
Розпочати чат з оператором UnexBank

Твоя фінансова подушка «UNEX CARD»

Обирай найвигідніші умови кешбеку з кредитною карткою ЮНЕКС БАНКА!

Замовити картку

Переваги картки

Чому саме картка «UNEX CARD»

Кредитний ліміт до 100 000 грн.

Пільговий період до 62 днів

Рішення по кредиту за 7 хвилин

Додаток Юнекс банку безкоштовно

Тарифи

ТВОЯ ОНОВЛЕНА КРЕДИТКА

Стало

Кредитний лімітДо 100 000 грн

Пільговий період62 днів

Відсоткова ставка3,5% в місяць

КешбекДо 25%

Мобільний додатокТАК

Було

Кредитний лімітдо 30 000 грн

Пільговий період55 днів

Відсоткова ставка4,3% в місяць

Кешбекдо 20%

Мобільний додатокні

Кредитний ліміт

Пільговий період

Відсоткова ставка

Кешбек

Мобільний додаток

Тарифи за послуги та операції тарифного плану «Кредитна картка UNEX CARD»
Замовити картку

Замовляй свою вигідну карту

ЩОМІСЯЦЯ ОБИРАЙ СВОЮ КАТЕГОРІЮ КЕШБЕКУ

Фіксуй свою категорію Кешбеку на офіційному сайті Юнекс банку.

Сплачуйте за допомогою

Замовити картку

Умови картки

Що Ви отримаєте?

Тарифи
Як отримати?
Питання
Додатки
Калькулятор
 • Послуга:
  Тариф:
 • Оформлення картки
  Безкоштовно
 • Пільговий період
  до 62 днів
 • Мінімальне щомісячне погашення
  0% обов’язкової частки погашення тіла заборгованості, а також усіх нарахованих процентів, штрафів та пені за попередні періоди (у разі виникнення)
 • Комісія за зняття готівки
  4,5% + 5 грн
 • Дата погашення місячного платежу
  до 25 числа кожного місяця
 • Мобільний банкінг
  Так
 • Кешбек
  до 25%
Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ «ЮНЕКС БАНК» для фізичних осіб та вимог законодавства України. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг). Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України . Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації. Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ «ЮНЕКС БАНК» для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до Договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
Можливі наслідки в разі невиконання Клієнтом обов'язків за договором
За невиконання чи неналежне виконання Клієнтом своїх обов'язків по кредиту згідно з Договором про надання споживчого кредиту АТ «ЮНЕКС БАНК» для фізичних осіб, Банк має право застосувати штраф за порушення умов Договору у розмірі 200,00 грн. за кожне порушення, якщо інше не передбачено законодавством. Банк має право, у визначених договором випадках, вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов’язання. Банк має право унесення інформації до кредитного бюро/Кредитного реєстру Національного банку України та формування негативної кредитної історії, що може враховуватися банком під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

01.

Крок

Залиш заявку на сайті

02.

Крок

Чекай на дзвінок спеціаліста

03.

Крок

Отримай картку протягом 7 днів у відділенні банку
 • 1.
  Які операції враховуються в пільговому періоді?
  У пільговому періоді враховуються всі видаткові операції з картки: зняття готівки, оплата карткою в магазинах та мережі Інтернет, а також безготівкові перекази.
 • 2.
  Як обчислюється пільговий період?
  Термін дії пільгового періоду триває з дати виникнення заборгованості по кредиту до дати погашення кредиту, за умови, що таке погашення здійснюється в повній сумі заборгованості до останнього робочого дня місяця, наступного за місяцем виникнення заборгованості.
 • 3.
  За яких умов починає діяти новий пільговий період?
  За умови повного погашення усієї наявної заборгованості за кредитною карткою.
 • 4.
  Питання та відповіді про Кешбек
  1. Що таке «кешбек»?
  Кешбек від «ЮНЕКС БАНК» - це визначений відсоток від суми витрат кредитною карткою в рахунок кредитного ліміту за конкретний період часу, що повертається на рахунок клієнта наприкінці цього періоду. Таким чином, кешбек - це винагорода за безготівкові витрати карткою в рахунок кредитного ліміту. В залежності від акційного періоду визначаються діючі категорії покупок, за які клієнт отримує кешбек.

  2. Як вибрати категорію кешбеку?
  Категорія кешбеку обирається клієнтом самостійно у відповідній формі на офіційному сайті банку, в розділі "Винагорода за карткою"

  3. Чи нараховується кешбек за покупки, здійснені в рахунок власних коштів?
  Кешбек нараховується на всі розрахунки здійснені кредитною карткою, як за власні, так і кредитні кошти.

  4. Коли повертається кешбек на картку?
  Винагорода за оплату кредитною карткою виплачується не пізніше останнього робочого дня місяця, в якому відбулося нарахування винагороди.
 • 5.
  На який кредитний ліміт я можу розраховувати?
  Розмір кредитного ліміту на картці визначається банком. Тільки при наданні паспорту та ІПН, Ви можете розраховувати на суму близько 30 000 грн. При наданні довідки про доходи або інших підтверджуючих документів – до 50 000 грн. Клієнти, що отримують заробітну плату на картку АТ «ЮНЕКС БАНК», можуть отримати до 250 000 грн.
 • 6.
  Чи можу я збільшити свій кредитний ліміт?
  Так, Ви можете звернутися до відділення банку із заявою на збільшення кредитного ліміту, надавши підтвердження свого додаткового доходу і фінансового стану.
 • 7.
  До якого числа я можу погасити заборгованість, щоб не платити відсотки за кредитом?
  Щоб не платити відсотки за користування кредитом, погашайте заборгованість, що виникла від початку використання коштів, до 25 числа наступного місяця
 • 8.
  Чи можу я розраховуватися карткою за кордоном?
  Так, звісно. Ви можете розраховуватися кредитною карткою в будь-якій точці світу. Конвертація у валюту картки здійснюється автоматично. Завчасно попереджайте Банк про виїзд за кордон, звернувшись до контактного центру за телефонами +38 (044) 585 14 87 (за тарифами оператора) або 0 800 500 686 (безкоштовно в межах України).
 • 9.
  Яку максимальну суму можна зняти з кредитної картки в банкоматі?
  Максимальна сума, яку можна отримати з рахунку кредитної картки в банкоматі, дорівнює розміру доступного залишку кредитного ліміту з урахуванням самостійно встановлених лімітів, та комісії за зняття готівкових коштів відповідно до тарифів Банку, але не більшого встановленого в банкоматі ліміту.
 • 10.
  Питання та відповіді про обов’язковий мінімальний платіж
  1. Що таке обов’язковий мінімальний платіж?
  Обов’язковий мінімальний платіж - це мінімальна сума, яку обов’язково необхідно вносити на рахунок кредитної картки до 25 числа кожного місяця, окрім місяця початку використання кредитних коштів. Таким чином, за наявності заборгованості Ви щомісячно вносите на картку будь-яку суму, але не меншу за обов‘язковий мінімальний платіж.

  2. З чого складається обов’язковий мінімальний платіж?
  Обов’язковий мінімальний платіж складається з обов’язкової частки погашення тіла заборгованості, а також усіх нарахованих процентів, штрафів та пені за попередні періоди (у разі виникнення).

  3. Як дізнатися суму обов’язкового мінімального платежу?
  Обов’язковий мінімальний платіж розраховується кожного першого робочого дня місяця та надсилається клієнтові в СМС за номером фінансового телефону, що був вказаний в анкеті на оформлення кредитної картки

Сума кредиту
Розрахунок кредиту на:
Середньомісячний платіж
Сума кредиту:

Сума відсотків:

Загальні витрати по кредиту:
Загальна вартість кредиту:
Реальна річна процентна ставка:
Важливо! Дані розрахунки орієнтовні.Точні розрахунки надаються при оформленні кредиту за умовами обраного продукту і підписанні договору.
Приклад розрахунку вартості кредиту

Відгуки

Клієнти, які вже користуються карткою

Додатки

Слідкуй за «Unex Card» дистанційно

 

 

Функціонал додатків:

 • Перегляд балансу
 • Формування виписки
 • Погашення кредиту
 • Онлайн платежі
Замовити картку
Приклад розрахунку вартості